Testament mój

by Maria Chudy

To będzie bardzo dziwny post. Tworzę go z myślą o mojej sisterce Magdzie. Jest ona tą osobą, która wie prawie wszystko, co chcę, żeby stało się po mojej śmierci. Post ma oczywiście cel humorystyczny, ale jeśli masz słabą psychę to NIE CZYTAJ TEGO!


Droga Magdo…

Pierwsze i najważniejsze SPAL MOJE WSZYSTKIE PAMIĘTNIKI!! 

Pamiętników mam mnóstwo. Zawsze czułam potrzebę zapisywania tego, co się dzieje. W niektórych momentach życia robiłam to do tego stopnia dokładnie, że opisanie dnia, zajmowało mi ponad godzinę. Są to naprawdę ciekawe teksty, jednak wolałabym, żeby nikt ich nie przeczytał, bo… żalówa.

 

Spal moje ciało i ustaw w słoiku w kuchni, koniecznie obok soli.

Wyobraź sobie, jakie to byłoby piękne! Ktoś robi obiad pierwszy raz w Twojej kuchni i nagle zamiast solą, doprawia kurczaka Marysią. Oczywiście żartuję, byłoby to ohydne i niestety niewykonalne, patrząc na Polskie prawo, ale można pomarzyć, nie?

 

Na pogrzebie, tylko radosne piosenki! 

Chciałabym, żeby na moim pogrzebie były tylko moje ulubione piosenki, w wykonaniu znajomych. Oczywiście gitara i skrzypce, jeśli to możliwe. Dziękuję.

 

Stypa…

Proszę zapomnieć o wszystkich dietach i najeść się porządnie za moją polisę.

 


Długo zastanawiałam się, czy opublikować ten post, ponieważ może on zostać źle odebrany, ale w sumie…nikt nie każe niczego czytać. Spokojnie, to nie jest ani mój prawdziwy testament (którego nie posiadam), ani żaden list pożegnalny haha. Jak wspomniałam na początku, jest to tylko i wyłącznie humorystyczny tekścik. Dziękuję. Pozdrawiam. I mam nadzieję, że do szybkiego napisania!

Jeśli chcesz być na bieżąco z moim życiem, to zapraszam na Instagrama @marysiachudy 😉

Zdjęcia @visionbymagda

 
marysiachudy 

You may also like

3 komentarze

Ayuna 23 marca, 2021 - 4:37 pm

Witam serdecznie ♡
Szkoda, że nie będę aktywnie uczestniczyć na swojej stypie, rozruszałabym imprezkę bo chciałabym, by było to radosne spotkanie 🙂 Chodź ja wiem czy byłoby się z czego cieszyć… ciężko zaklepać sobie miejsce w niebie a w drugą stronę to aż nieprzyjemnie iść. Na szczęście nie myślę jeszcze o tym 🙂 Post humorystyczny i według mnie warto podchodzić humorystycznie do wszystkiego.
Śmierć jest tylko etapem w życiu. Żaden człowiek go nie ominie.
Pozdrawiam cieplutko ♡

Reply
Maria Chudy 26 marca, 2021 - 9:46 am

Hejka!! Zgadzam się w 100%! Dziękuję i również Cię pozdrawiam :*

Reply
JeltDretle 9 maja, 2021 - 6:23 pm

Willingly I accept. An interesting theme, I will take part. I know, that together we can come to a right answer.

Reply

Leave a Comment