Cuda się zdarzają | Blogmas #6

by Maria Chudy

Czas Świąt jest dla mnie mega wyjątkowy. Uwielbiam klimat Gwiazdki. Co roku spotyka mnie jakaś niespodzianka i mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że Święta to czas cudów. Boże Narodzenie, bardzo zbliża ludzi. Wszyscy są bardziej otwarci i serdeczni (przynajmniej w moim otoczeniu zawsze tak było).

Co roku mam milion pomysłów, żeby jak najlepiej wykorzystać ten teoretycznie długi czas, praktycznie bardzo krótki. Niestety zazwyczaj nie daję rady, żeby sobie wszystko poukładać i zaplanować, a co dopiero zrealizować. W tym roku również mam plany, tak duże jakich w życiu nie miałam. Samą Wigilię, zamierzam spędzić z rodziną w bardzo wyjątkowym miejscu, o którym na pewno w przyszłości się dowiecie, ale na razie nie będę zdradzać szczegółów.

Mam nadzieję, że Wy również lubicie jakiś okres w roku, jak ja te święta. Może to właśnie Boże Narodzenie? Dajcie znać w komentarzu!

 

You may also like

0 comment

Kasia Piasecka 18 grudnia, 2018 - 8:51 pm

Mi jest niezwykle ciężko pogodzić się z tym, że z roku na rok coraz mniej czuję niesamowity klimat świąt. Magiczne oczekiwanie zmienia się w godziny spędzone na szorowaniu każdego skrawka domu i gotowaniu. Niestety z wiekiem więcej jest obowiązków niż przyjemności, ale mimo wszystko Święta to wyjątkowy czas, który faktycznie zbliża ludzi.

Reply
Eve_hair 18 grudnia, 2018 - 9:49 pm

Ja żeby urozmaicić sobie święta od zeszłego roku kupuje pod choinkę każdemu kilka prezentów ( nie muszą być drogie) wtedy jest fajna zabawa jak otwierasz po kolei 20 prezentów wspólnie z rodziną 🙂
Pozdrawiam Eva

Reply
Alicja 18 grudnia, 2018 - 11:38 pm

Ja kiedyś też planowałam a potem byłam zawiedziona bo nici były z planów. Z wiekiem przestałam się napinać.I chociaż w domu przedświąteczny armagedon to przecież dam radę:-). Najważniejsza jest atmosfera jaką sama stworzę w koło siebie. Pozdrawiam :-).

Reply
Patrycja Dubert 19 grudnia, 2018 - 6:25 am

Ja również coraz mniej czuję tą magię, a coraz bardziej doskwierają mi świąteczne obowiązki- sprzątanie a od niedzieli gotowanie. Mimo to, kiedy wyjdę z domu wszędzie są ustrojone piękne witryny, choinki, wtedy humor polepsza mi się o 180 stopni i magia świąt wisi w powietrzu ♥
Buziaki,
http://ysiakova.blogspot.com/

Reply
Modnie, wygodnie, z klasą 19 grudnia, 2018 - 7:53 am

Ja w tym roku właśnie czuję bardziej magię świąt i nie mogę się ich doczekać, co jest dziwne w moim przypadku 🙂 Człowiek cały czas się zmienia. Patrząc na Twoje zdjęcia nabrałam ochotę na łyżwy, będę musiała się wybrać niedługo. Hurtownia odzieży online Sosimply.pl ma w swojej ofercie podobne spodnie do Twoich, kupiłam dwie pary i jestem nimi zachwycona, są bardzo wygodne i świetnie leżą 🙂

Reply
aldrazek 19 grudnia, 2018 - 11:14 am

Osobiście uwielbiam ten przedświąteczny okres! W tym roku ogromnie można odczuć magię świąt ze względu na śnieg, który wszędzie leży.
Pozdrawiam,
Aldrazek

Reply
Odjechanestudia 20 grudnia, 2018 - 8:20 am

Coraz niej święta niestety

Reply
Patrycja Kozioł 20 grudnia, 2018 - 8:48 am

Ja bardzo czuję ten świąteczny czas! 🎄 Ślicznie wyglądasz! 😊 Masz piękny płaszcz i szalik 🤗 Pozdrawiam serdecznie 😊

Reply
Monika 20 grudnia, 2018 - 5:48 pm

Kocham Święta! To naprawdę magiczny czas, podczas którego ludzie zmieniają się.. są milsi, serdeczniejsi i zawsze zadaję sobie pytanie: czemu nie może być tak przez cały rok? Jednak wtedy nie byłoby to już takie wyjątkowe.. <3

Reply
Natka ! 20 grudnia, 2018 - 7:31 pm

Święta to rewelacyjny, magiczny czas, który mogę poświęcić w 100% rodzinie bez szkolnych obowiązków i innych pochłaniaczy czasu w tle… Warto pielęgnować takie chwile <3
Pozdrawiam i zapraszam do mnie! 🙂

lublins.blogspot.com

Reply
Panda Fińsko-Chińska 21 grudnia, 2018 - 3:45 pm

Kochana, masz rację, że ten czas w roku jest szczególny, gdy ludzie wydają się jacyś tacy bardziej serdeczni, mili i uśmiechnięci. Cieszy mnie to, cieszy mnie widok pozytywnych (chociaż troszkę!) ludzi. Mam nadzieję, że Wigilia będzie dla Ciebie szczególnym momentem w tym wyjątkowym miejscu, ciekawi mnie, gdzie sobie to zaplanowaliście:) Piękne zdjęcia, ale widok lodowiska przypomina mi o tym, że pasuje się w końcu chwycić za łyżwy! Pozdrawiam:)

Reply
Joanna_Majj 21 grudnia, 2018 - 5:06 pm

Świetny look! Podoba mi się chusta 🙂

Reply
Shikatemeku 22 grudnia, 2018 - 1:10 pm

Również uwielbiam święta, ale czasem się zdarzają sie rzeczy niezależne od nas i święta stają się smutne. Ślicznie wyglądasz, święta to czas cudów, i w święta najpiękniej pogodzic się z kimś z kim się było skłóconym.

Reply
beautylilly 12 stycznia, 2019 - 4:05 pm

Ale fajnie pojeździć na łyżwach. Ja już dawno tego nie robiłam… Super zdjęcia

Reply

Leave a Comment