BYŁAM NAJGORĘTSZĄ DZIEWCZYNĄ W OKOLICY | NIE RÓB POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH!

by Maria Chudy

Zapowiadało się, że 2019 skończę jako najgorętsza dziewczyna w okolicy, ponieważ dość szybko zbliżałam się do denaturacji białka w organizmie. Na szczęście na sam sylwester cudownie wyzdrowiałam, więc nie trzeba było zmieniać planów. Teraz niestety muszę to odpłacić brakiem głosu i węchu, czego wcale nie żałuję, ponieważ sylwester jest raz w roku!

W 2019 roku naprawdę sporo się zmieniło w moim życiu. Zaczynając od koloru włosów, które dość często farbowałam, po nastawienie do życia i wejście w dorosłość. W tym roku sporo wyjeżdżałam, byłam na świetnych eventach związanych z blogiem i ogólnie social media, poznałam mnóstwo cudownych ludzi, bardziej poznałam siebie i utwierdziłam w swoich poglądach, zrobiłam dużo rzeczy pierwszy raz, podjęłam wiele odważnych i spontanicznych decyzji. Robiłam to, co lubię. Wyłączyłam z mojego życia ludzi, którzy sprawiali, że czułam się źle (“zapomnij o tych, co zapomnieli o Tobie!”), a umocniłam wartościowe relacje. Było sporo momentów, w których czułam, że naprawdę jestem w odpowiednim dla mnie miejscu i czasie. W tym roku było wiele osiągnięć, z których jestem ogromnie dumna. Było też sporo porażek, z których również jestem dumna, bo według mnie, nic nie dzieje się przez przypadek. Te sukcesy, jak i niepowodzenia wpłynęły na to, jaka jestem teraz. W tym roku dowiedziałam się też, że nie ma czegoś takiego jak “zły wybór”. Każda decyzja jest dobra. Po prostu trzeba spodziewać się różnych skutków, z czego, każdy “błąd”, w określony sposób kształtuje Twoją osobowość.
 
2020 rok ma wysoką poprzeczkę, by być lepszym od poprzedniego, ponieważ 2019 był zdecydowanie jednym z lepszych, jak nie najlepszym w moim życiu.
Jest jeszcze sporo rzeczy, z którymi wciąż się zmagam i wymagają dopracowania, dlatego w dalszym ciągu, małymi kroczkami będę próbować dojść do osiągnięcia tych celów. Nie jest to żadne moje postanowienie noworoczne. Nie mam zaplanowanej daty ukończenia tego wyzwania. Chcę po prostu powoli dopracowywać różne aspekty mojego życia, by osiągnąć jak najbardziej możliwie dużą satysfakcję i… Tyle 🙂
Nie rób postanowień noworocznych! 
Przeciętnie człowiek powtarza to samo postanowienie przez 10 lat, zanim się podda. Jeżeli już masz ochotę zmieniać swoje życie od Nowego Roku, lepiej ustal cele z datą wykonania, gdzie jasno określisz plan działania.
fot. @visionbymagda
Mam nadzieję, że świetnie spędziłeś/aś sylwestra, bo jaki sylwester, taki cały rok! (oczywiście żartuję, bo to od nas zależy, jak będzie wyglądał kolejny rok naszego życia. Czy zbierzemy się w sobie i zaczniemy spełniać marzenia, czy też odpuścimy i poczekamy na 2021).

 

 
 
 

You may also like

14 komentarzy

Natka ! 2 stycznia, 2020 - 8:06 pm

O jakie piękne ujęcia! <3
Rok 2020 należy do nas, warto czerpać inspiracje i podążać do spełnienia swoich marzeń.
Pozdrawiam serdecznie!

Reply
anrikaiszafagra 2 stycznia, 2020 - 8:07 pm

Bardzo mądrze napisałaś, zgadzam się !!!

Reply
Karina Saktura 2 stycznia, 2020 - 10:53 pm

Motywująco! Oby 2020 przeskoczył dla Ciebie tą poprzeczkę! Szczęśliwego Nowego Roku!
Zaobserwowałam <3
Mój blog♥

Reply
Agata 3 stycznia, 2020 - 7:22 am

Dla mnie rok 2019 nie był ani rokiem złym ani jakimś rokiem wielkich zmian. Planów
Na 202 nie mam ale Mam nadzieje, ze bedzie dobry 🙂 Życzę dużo radości w Nowym Roku! 🙂

Reply
W trybie offline 3 stycznia, 2020 - 4:33 pm

u mnie w tym roku będzie więcej miłości i ciepła, w czwartym kwartale odpoczynek i zupełnym offline.
zapraszam do mnie.

Reply
Gabriela Jaworska 3 stycznia, 2020 - 7:05 pm

Ja także nie mam postanowień, jeżeli będę chciała coś zmienić to zrobię to w odpowiedniej chwili dla siebie 🙂

Reply
Natalka 3 stycznia, 2020 - 10:33 pm

ja ich nigdy nie robiłam w tym roku jednak już tak bo nauczyłam się że gdy coś wisi mi na ścianie to mnie motywuje więc to zależy 🙂
by-tala.blogspot.com

Reply
Weronika Ska 5 stycznia, 2020 - 11:03 am

Ja robię jedynie sobie cele, ale moje aktualne cele mam już od kilku lat. Więc mam nadzieje, że mi się uda je osiągnąć.
Pozdrawiam, Weronika

Reply
Ayuna 7 stycznia, 2020 - 9:23 am

Chyba jestem jedyną osobą, która robi tradycyjne noworoczne postanowienia xD Moje postanowienia nie są jednak tak duże, bym mogła się do nich przygotowywać przez dziesięć lat. Te wielkie plany to marzenia, noworoczne postanowienia to dla mnie np. raz w tygodniu jeździć konno. To tylko przykład, ani nie mam konia ani nie jeżdżę konno.
Życzę Ci aby ten rok był jeszcze lepszy! Samych sukcesów, wyłącznie radosnych chwil, mnóstwa przyjaźni i miłości 🙂 Po prostu wszystkiego co najlepsze!
Mój 2019 był nawet nawet, ale wierzę, że ten rok będzie jeszcze lepszy!
Pozdrawiam ciepło ♡

Reply
obuwie-lizuraj.pl 7 stycznia, 2020 - 10:44 am

Życzymy zatem dużo zdrowia w nowym roku. I najważniejsze, że mimo problemów zabawa sylwestrowa się udała.

Reply
Świat Madzi :) 7 stycznia, 2020 - 12:00 pm

Ja również zmieniłam kolor włosów w tamtym roku 😀 i jeszcze samochód hehe odwiedziłam ukochane Tatry . Na ten rok nie mam postanowień wszystko na spontanie. Super wyglądasz 🙂

Reply
Gabrysia Polewka 9 stycznia, 2020 - 8:38 am

Dla mnie rok 2019 był rokiem pełen przeżyć oraz nowych doświadczeń, przede wszystkim nauczyłam się, że nie można mieć wszystkiego 🙂
Życzę Ci, aby ten rok był dla Ciebie po prostu szczęśliwy ;*

https://xgabisxworlds.blogspot.com/

Reply
Baroness Greenfield 29 stycznia, 2020 - 1:27 pm

Love your blog, keep it up girl!

Reply
Experience Invest 5 lutego, 2020 - 12:04 am

Nice photos! Great blog

Reply

Leave a Comment