3 rocznica- po co piszę bloga?

by Maria Chudy


To już 3 lata! Nie wiem, kiedy tak szybko zleciały 😀
Z tej okazji odpowiem na pytanie, które wiele osób zadaje mi już od początku blogowania:


Po co piszesz bloga? Dlaczego wkładasz w to tyle czasu? itp…

Moim celem w blogowaniu, jest przede wszystkim inspirowanie i motywowanie. Z własnego doświadczenia wiem, że posiadanie inspiracji bardzo wpływa na styl życia. Mnie ogromnie cieszy, kiedy ktoś napisze, czy powie, że zainspirował się czymś, co zrobiłam. Najlepsza dla mnie jest nie sama pochwała, a wpływ tego, co robię na czyjeś życie.
W dni, w które nie mam siły, żeby pisać, czy robić zdjęć , motywują mnie osoby, które z niecierpliwością czekają na nowe wpisy. Uwielbiam Was- moich czytelników i mam ogromną nadzieję, że chociaż mała część tego co robię, wpłynęła na wasz styl życia lub myślenie.

Kolejnym powodem jest pasja, ale oczywiście wcześniejsza część, nie mogłaby istnieć bez tego. Uwielbiam to robić, blogowanie sprawia mi ogromną przyjemność. Dodaje wiele doświadczeń i kształtuje moją osobowość. Przez pisanie postów na różne tematy, poznaję samą siebie.

Teraz, wracając do wpisów sprzed trzech lat, widzę u siebie ogromny progres. Dotyczy on tekstów, a w szczególności zdjęć.  Widzę po samej sobie, jaki duży postęp zrobiłam od początku blogowania. Niesamowite jest to, jak taki krótki czas i ćwiczenie danej umiejętności, może rozwinąć człowieka.

Posiadanie bloga, czy Instagrama, otwiera przede mną możliwość zrealizowania paru takich specjalnych marzeń, które bez tego nie miałyby sensu. Świadomość, że nie jestem w tym sama, że jednak ktoś czyta te bazgrołki, daje mi ogromną motywację. Blog, to miejsce, w którym mogę się wyładować emocjonalnie, jak i zrealizować moje miliony pomysłów!

You may also like

0 comment

Marusitestowanie 29 listopada, 2018 - 9:00 pm

Gratuluje wytrwałości! Ja mam bloga od 2 lat i często przez pracę, w której jestem prawie non stop, nie mam czasu ani siły pisać. Dopada mnie chandra i w kółko pytam siebie po co to robię? czy nie lepiej przestać? A wtedy odzywają się Ci, którzy mnie wspierają i motywacja wraca 😉

Gratuluję 3 lat w samodoskonaleniu się i nauce o samej sobie! Życzę kolejnych lat i blogowych sukcesów ;* Pozdrawiam.

Reply
Akilegna Kib 29 listopada, 2018 - 9:21 pm

Gratuluję Ci tych 3 lat i mam nadzieję, że zobaczę post na 5 i 10 rocznicę blogowania. Ja też piszę bloga z pasji, według mnie bez niej nie warto nawet zaczynać z blogowaniem.
Ja, gdyby nie to, że podczas mojej kilkutygodniowej przerwy usunęłam wszystkie posty, sama nie wiem czemu, to 14 grudnia także obchodziłabym 3 rocznicę blogowania, ale cóż, jak widać zaczynam od nowa.
Pozdrawiam, obserwuje i zapraszam do mnie. 🙂
http://akilegna-kib.blogspot.com/2018/11/amateurish-but-with-heart.html

Reply
Unknown 29 listopada, 2018 - 10:37 pm

Ja dopiero od niedawna zacząłem pisać bloga o mam nadzieję że będę miał siłę jak Ty by robić to dalej. Pozdrawiam.

Reply
Iwona 30 listopada, 2018 - 6:34 am

Gratuluję rocznicy i życzę samej satysfakcji z blogowania 🙂

Reply
A little piece of me 30 listopada, 2018 - 4:50 pm

Gratuluję kolejnej rocznicy.

Reply
Natka ! 30 listopada, 2018 - 6:11 pm

Kochana życzę kolejnych latek prowadzenia swojego, niepowtarzalnego internetowego zakątka! 🙂
Blogowanie to cudowna pasja, bez której osobiście nie wyobrażam sobie funkcjonowania. Warto robić to co się kocha i z czego czerpiemy ogrom radości.
Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

lublins.blogspot.com

Reply
Izabela 1 grudnia, 2018 - 8:41 am

gratuluję i powodzenia

Reply
Ayuna 1 grudnia, 2018 - 10:43 am

Kochana! Gratuluję tych trzech lat! życzę Ci jeszcze ze stu 🙂 Z tej niezwykle ważnej dla każdego blogera okazji, życzę wytrwałości, motywacji, inspiracji, weny a także wiernych czytelników, którzy zawsze dodawać Ci będą otuchy! Jesteś rewelacyjna, uwielbiam twoje posty, są naprawdę bardzo inspirujące, jesteś cudowną blogerką i wspaniałą osobą. Spełnienia marzeń kochana 🙂
Pozdrawiam ciepło ♡

Reply
BlingBlingMakeUp 1 grudnia, 2018 - 9:03 pm

Wielkie gratulacje i zycze dalszych sukcesow w blogowaniu 😀

Reply
Unknown 11 grudnia, 2018 - 3:54 am

Wow! Ja jestem od prawie 2 lat na blogu. Ja sama pisze bloga z pasji.jest to moje hobby, coś co sprawia mi radość. Życzę Ci dużo dużo pomysłów na dalsze lata blogowania! Buziaki 😘

Reply

Leave a Comment